Pořadatel: Junior florbal, z. s.

S mládeží pracujeme aktivně jedenáct let. Jsme parta zkušených trenérů a dětí, která žije florbalem. Hledáme spoluhráče a spoluhráčky na florbalový kemp v Budišově zaměřený nejen na tento moderní sport, ale i na všeobecný sportovní rozvoj jednotlivce a hlavně individuální přístup k hráčům.

Komu je florbalový kemp určen?

Hraješ závodně nebo jsi jen sportovní nadšenec / nadšenkyně? Náš tým tvoří jak ligoví hráči a hráčky, tak zapálení sportovci! Je ti 7–15 let? Pojeď na kemp s námi. Trénujeme v několika skupinách dle věku a zkušeností. Více k účastníkům v dlaždici níže. 

Umístění Junior florbal kempu

Junior kemp se pomezí Olomouckého a Moravskoslezského kraje, ve městě Budišov nad Budišovkou.

Termíny

Letošní Junior florbal kemp znovu nabízí dva turnusy, které proběhnou v následujících termínech:

1. Turnus: 9.7-15.7. 2023
2. Turnus: 16.7.-22.7. 2023

Kapacita obou turnusů je omezena na 24 účastníků. Cena za turnus je 4900,- Kč a zahrnuje veškeré náklady od stravy, ubytování, tréninkových pomůcek, pronájmů sportovních prostor, až po odměny na závěrečném turnaji.

Zázemí kempu, doprava

K dispozici máme kompletně pro sebe ubytovnu střediska volného času s čtyř až osmi lůžkovými pokoji. Součástí ubytovny je jídelna, herna a sportovní sál. Stravujeme se v místní restauraci, účastníci mají zajištěnou stravu 6x denně + celodenní pitný režim.

Doprava na kemp je individuální. Cesta autem trvá z vybraných měst:

  • Opava: 30 minut
  • Olomouc: 50 minut
  • Ostrava: 45 minut

Sportovní zázemí

Trénujeme v moderní sportovní hale, k dispozici máme také venkovní multifunkční hřiště či sportovní sál. Náš florbalový tábor tak disponuje adekvátním zázemím, které nám umožňuje vytvářet kvalitní a bohatý program k co nejlepšímu rozvoji jednotlivce.

Stravování

Stravujeme se v místní restauraci U Radů. účastníci mají zajištěnou stravu 6x denně včetně pitného režimu. Snídaně probíhají formou švédských stolů.