Pořadatel: Junior florbal, z. s.

S mládeží pracujeme aktivně dvanáct let. Začínali jsme založením florbalových kroužků na základní škole, kde jsme se postupně rozrostli do čtyř věkových kategorií o počtu přes 50 dětí. Spousta hráčů následně začala hrát závodně. Protože mezi našimi odchovanci vznikla poptávka, uspořádali jsme 4 ročníky příměstských kempů. Parta trenérů se sice poté rozlétla po republice a začala trénovat ve svých současných klubech, florbalové pouto nám však zůstalo a bohaté trenérské ligové zkušenosti nyní další 4 roky předáváme v létě na pobytovém Junior florbal kempu.

Komu je florbalový kemp určen?

Hraješ závodně nebo jsi jen velký sportovní nadšenec / nadšenkyně? Je ti 7–15 let? Pojeď na kemp s námi. Trénujeme v několika skupinách dle věku a zkušeností.

Umístění Junior florbal kempu

Junior kemp se pomezí Olomouckého a Moravskoslezského kraje, ve městě Budišov nad Budišovkou.

Termíny

Letošní Junior florbal kemp znovu nabízí dva turnusy, které proběhnou v následujících termínech:

1. Turnus: 7.7-13.7. 2024
2. Turnus: 14.-20.7. 2024

Kapacita obou turnusů je omezena na 26 účastníků. Cena za turnus je 5700,- Kč a zahrnuje veškeré náklady od stravy, ubytování, tréninkových pomůcek, pronájmů sportovních prostor, až po odměny na závěrečném turnaji. Každý účastník obdrží zároveň tréninkový dres s vlastním jménem a číslem.

Zázemí kempu, doprava

K dispozici máme kompletně pro sebe kompletně zrekonstruované středisko volného času s čtyř až osmi lůžkovými pokoji. Součástí ubytovny je jídelna, herna a sportovní sál. Stravujeme se v místní restauraci, účastníci mají zajištěnou stravu 6x denně + celodenní pitný režim.

Doprava na kemp je individuální. Cesta autem trvá z vybraných měst:

  • Opava: 30 minut
  • Olomouc: 45 minut
  • Ostrava: 45 minut

Sportovní zázemí

Trénujeme v moderní sportovní hale, k dispozici máme také venkovní multifunkční hřiště či sportovní sál. Náš florbalový kemp tak disponuje adekvátním zázemím, které nám umožňuje vytvářet kvalitní a bohatý program k co nejlepšímu rozvoji jednotlivce.

Stravování

Stravujeme se v místní restauraci Na Konírně. účastníci mají zajištěnou stravu 6x denně včetně pitného režimu. Snídaně probíhají formou švédských stolů.