Pořadatel: Junior florbal, z. s.

Jsme parta zkušených trenérů a dětí, která žije florbalem. Hledáme spoluhráče a spoluhráčky na florbalový kemp v Budišově zaměřený na všeobecný sportovní rozvoj jednotlivce a individuální přístup k hráčům.

Komu je florbalový kemp určen?

Hraješ závodně nebo jsi jen sportovní nadšenec / nadšenkyně? Náš tým tvoří jak ligoví hráči a hráčky, tak zapálení sportovci! Je ti 7–14 let? Pojeď na kemp s námi. Trénujeme v několika skupinách dle věku a zkušeností. 

Umístění Junior florbal kempu

Junior kemp se nachází na hranici Olomouckého a Moravskoslezského kraje, ve městě Budišov nad Budišovkou.

Termíny

Letošní Junior kemp nabízí dva turnusy, které proběhnou v následujících termínech:

1. Turnus: 10.7-16.7. 2022
2. Turnus: 17.7.-23.7. 2022

Kapacita obou turnusů je omezena na 24 účastníků. Cena za turnus činí 4400,- Kč a zahrnuje vše od stravy, ubytování, tréninkových pomůcek, pronájmů sportovních prostor, až po odměny na závěrečném turnaji.

Zázemí kempu, doprava

K dispozici máme celou ubytovnu střediska volného času s čtyř až osmi lůžkovými pokoji. Součástí ubytovny je jídelna, herna a sportovní sál. Stravujeme se v místní restauraci, účastníci mají zajištěnou stravu 6x denně + celodenní pitný režim.

Doprava na kemp je individuální. Cesta autem trvá z vybraných měst:

  • Opava: 30 minut
  • Olomouc: 50 minut
  • Ostrava: 45 minut

Zároveň bychom vás rádi pozvali na závěrečný turnaj Meloun cup, do kterého zapojujeme i rodiče dle chuti. Účastníci mají možnost vybojovat si medaile a zapsat své jméno na pohár. 

Sportovní zázemí

Trénujeme v moderní sportovní hale, k dispozici máme také venkovní multifunkční hřiště či sportovní sál. Náš florbalový tábor tak disponuje adekvátním zázemím, které nám umožňuje vytvářet kvalitní a bohatý program k co nejlepšímu rozvoji jednotlivce.

Stravování

Stravujeme se v místní restauraci U Radů. účastníci mají zajištěnou stravu 6x denně včetně pitného režimu. Snídaně probíhají formou švédských stolů.