Bavíme se florbalem!

Naše motto nás provází již léta 🙂

Naším cílem je na kempu vychovávat uvědomělé sportovce, kteří si chtějí kemp užít a naučit se něco nového. Tréninkové skupiny na turnusu budou vždy minimálně dvě, rozdělené dle florbalových dovedností, věku a pohlaví tak, aby se všichni účastníci cítili co nejlépe a mohli se co nejúspěšněji rozvíjet. Předpokládané složení skupin je následující:

  • přípravka a elévové (ročníky 2013-2010)
  • mladší a starší žáci (ročníky 2009-2006)

Složení skupin však bude přizpůsobeno skladbě přihlášených účastníků. Snažíme se o to, abychom pro rozvoj hráčů vytvořili co nejideálnější podmínky a aby nás florbalový kemp všechny co nejvíce bavil.

Tréninkové metody

Během kempu vyvažujeme florbalovou tréninkovou složku se složkou sportovně-průpravnu. Florbalové tréninky tvoří cca 4-5 hodin denně a jsou zaměřené na širokou škálu herních činností jednotlivce. Tréninky vedeme zábavnou formou s důrazem na správnou techniku hole, herní myšlení a týmovou spolupráci. Střídáme činnosti, nikdo zbytečně nečeká v zástupu, je pro nás důležitá každá minuta hráče s florbalkou a míčkem na ploše. Dalšími tréninkovými jednotkami jsou: úpolové hry, koordinace, kondice, protahování, core trénink a další – vše vedeme zábavnou a soutěživou formou. Velkou část programu vyčleňujeme jiným sportům a dalším pohybovým aktivitám.