Obecně všem klukům a holkám od 7 do 15 let, kteří si chtějí v létě vyzkoušet tento moderní, rychle se rozvíjející sport.

Florbal hraji aktivně na ligové úrovni nebo v kroužku

Na turnusech vždy vytvoříme minimálně jednu velkou tréninkovou skupinu pro ty, kteří to myslí s florbalem vážněji. Tréninkové jednotky uzpůsobujeme potřebám mixu hráčů a připravují je a vedou licencování trenéři s mnohaletou praxí. K dispozici máme moderní halu s veškerým vybavením a povrchem ideálním pro florbal.

Hráčům garantujeme 25 tréninkových florbalových hodin týdně a doplňkové tréninky zaměřené na pohybové dovednosti, rychlost, sílu, výbušnost, reakci, kompenzaci a regeneraci. Odpolední program věnujeme týmovým pohybovým hrám a aktivitám, nechybí ani další nabídka sportů.

Jsem sportovec / sportovkyně a florbal nehraji aktivně

Hraji závodně fotbal, hokej, basketbal, tenis nebo jiný sport a chtěl/a bych si vyzkoušet moderní a dynamický doplňkový sport. Dělám individuální sport a rád/a bych si vyzkoušela sport kolektivní. Junior kempu se účastní hned několik sportovců, kteří florbal nehrají pravidelně. Říká se, že sportovci jsou univerzální a zvládnout téměř všechny sporty. My to můžeme jen potvrdit.

Junior florbal kempu se účastní hlavně fotbalisti, hokejisti, basketbalisti, pro které se florbal v létě stává doplňkovým sportem. Junior kemp není zdaleka jen o florbale, florbalové tréninky doplňují tréninky zaměřené na pohybové dovednosti, rychlost, sílu, výbušnost, reakci, kompenzaci a regeneraci.

Nejsem sportovec / sportovkyně, ale chtěl/a bych si florbal zkusit

Všichni kluci a holky jsou na Junior kempu vítáni, avšak upozorňujeme, že sportovní program, který je mnohdy náročný, musí zvládnout s ostatními účastníky. Není výjimkou, že hned několik našich účastníků, po absolvování Junior kempu s florbalem začali i na závodní úrovni, a to nás moc těší. Stačí jen chtít, to je naše jediná podmínka 🙂

Jsem dívka florbal hraji závodně nebo si ho chci jen zkusit

Na turnusech se snažíme vždy vytvořit dívčí skupiny o velikosti alespoň čtyř účastnic tak, aby se cítily co nejpohodlněji. Pokud byste váhali s přihlášením, napište nám a dáme vám vědět, jak vypadá složení účastníků na jednotlivých turnusech.