Naši účastníci: Sam

Sam se stal dalším hráčem Olomouce, který jak po herní, tak povahové stránce, parádně doplnil řady našeho Junior týmu. Je velkým showmanem, který je pro každou srandu a všude je ho plno. Florbalem se baví, je vidět, že si jde za svým cílem a chce se neustále posouvat bez ohledu na pomyslné hranice. Zároveň se umí zhostit role lídra, což dokázal na závěrečném turnaji Meloun Cupu, kdy své mladší spoluhráče dotáhl až do závěrečných bojů o medaile, které nakonec úspěšně zvládli. Budeme se těšit na to, co nám tento talentovaný obránce předvede v dalším ročníku kempu.

Ahoj Same, vítám tě u naší řady rozhovorů s účastníky Junior Kempu. Na začátek se nám můžeš představit a říct nám něco o sobě.

Ahoj, jmenuji se Sam Strašil, jsem z Olomouce je mi 13 let a hraji florbal za FBS Olomouc. Kromě florbalu patří mezi mé koníčky například fotbal nebo další různé sporty.

Jak dlouho hraješ florbal?

Hraji ho již šestým rokem. Florbal mě zaujal, a tak jsem si ho šel zkusit přímo do FBS Olomouc, kde hraji do teď.

Na našem kempu jsi poprvé. Jaké jsou tvé dojmy?

Dozvěděl jsem se o něm od mých kamarádů z klubu, kteří už byli přihlášeni. Líbilo se mi, že jsem tu měl hodně svých kamarádů, a také jsem si jich tady spoustu nových našel. Na kempu byla velká sranda, takže jsme se nenudili ani chvilku.

Plánuješ se zúčastnit i příští rok?

Ano, příští rok pojedu určitě moc rád znovu.

Jaký je tvůj největší florbalový sen?

Chtěl bych reprezentovat Českou republiku ve florbale.