Pořadatel: Junior florbal, z. s.

Jsme parta trenérů a dětí, která se již několik let baví florbalem. Hledáme spoluhráče a spoluhráčky na florbalový kemp v Budišově zaměřený na všeobecný sportovní rozvoj jednotlivce a individuální přístup k hráčům.

Komu je kemp určen?

Hraješ závodně nebo jsi jen sportovní nadšenec / nadšenkyně? Náš tým tvoří jak ligoví hráči a hráčky, tak zapálení sportovci! Je ti 7–14 let? Pojeď na kemp s námi. Trénujeme v několika skupinách dle věku a zkušeností. 

Letošní florbalový kemp nabízí dva turnusy, které proběhnou v následujících termínech:

1. Turnus: 10.7-16.7. 2022
2. Turnus: 17.7.-23.7. 2022

Kapacita obou turnusů je omezena na 24 účastníků. Cena za turnus činí 4400,- Kč a zahrnuje vše od stravy, ubytování, tréninkových pomůcek, pronájmů až po odměny na závěrečném turnaji.

Ubytování, doprava, zázemí

K dispozici máme celou ubytovnu střediska volného času s čtyř až osmi lůžkovými pokoji. Součástí ubytovny je jídelna, herna a sportovní sál. Stravujeme se v místní restauraci, účastníci mají zajištěnou stravu 6x denně + celodenní pitný režim.

Doprava na kemp je individuální, cesta autem z Olomouce a Ostravy na kemp trvá kolem 50 minut. Zároveň bychom vás rádi pozvali na závěrečný turnaj Meloun cup, do kterého zapojujeme i rodiče dle chuti. Účastníci mají možnost vybojovat si medaile a zapsat své jméno na pohár. 

Sportovní zázemí

Trénujeme v moderní sportovní hale, k dispozici máme multifunkční hřiště či sportovní sál. Náš florbalový tábor tak má vytvořené veškeré podmínky nutné k co nejlepšímu rozvoji jednotlivce.

Stravování

Stravujeme se v místní restauraci U Radů. účastníci mají zajištěnou stravu 6x denně včetně pitného režimu. Snídaně probíhají formou švédských stolů.