Junior florbal kemp je plně obsazen.

Pro registraci dítěte na kemp prosíme o vyplnění online přihlašovacího formuláře. Registrovaný se stane účastníkem kempu po odeslání elektronické přihlášky, uhrazení celého poplatku za kemp ve výši 5700,- Kč (až poté, co se vám ozveme s informacemi k platbě) a odevzdání nezbytné dokumentace účastníka těsně před nástupem na kemp.

Po odeslání elektronické přihlášky vás co nejdříve vyrozumíme o tom, zda jste si zajistili místo na kempu. V případě, že bude kapacita turnusu / tréninkové skupiny / naplněna, dohodneme se na dalším postupu. Kapacita obou turnusů je omezena na 26 účastníků.

Veškeré informace k platbám od nás obdržíte prostřednictvím e-mailu. Do té doby neplaťte.

Pokud potřebujete vystavit fakturu na zaměstnavatele, prosíme, dejte nám vědět do poznámky v přihlášce. Po skončení Junior florbal kempu také vystavujeme potvrzení pro pojišťovny.

Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami a řádem kempu, se kterými se můžete seznámit v dokumentu níže či v záložce dokumenty na webu.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit telefonicky nebo emailem: info@juniorkemp.cz. Kontaktní údaje na organizátory najdete zde.

Budeme se těšit na naše stálé účastníky i nové hráče!

Důležité dokumenty: