Pro registraci dítěte na kemp prosíme o vyplnění online přihlašovacího formuláře. Registrovaný se stane účastníkem kempu po odeslání elektronické přihlášky, uhrazení celého poplatku za kemp ve výši 4400,- Kč (až poté, co se vám ozveme s informacemi k platbě) a odevzdání nezbytné dokumentace účastníka těsně před nástupem na kemp.

Po odeslání elektronické přihlášky vás co nejdříve vyrozumíme o tom, zda jste si zajistili místo na kempu. V případě, že bude kapacita turnusu naplněna, dohodneme se na dalším postupu. Kapacita obou turnusů je omezena na 24 účastníků.

Veškeré informace k platbám od nás obdržíte prostřednictvím e-mailu.

Pokud potřebujete vystavit fakturu na zaměstnavatele, prosíme, dejte nám vědět do poznámky při vyplněnování přihlášky. Po skončení Junior kempu také vystavujeme potvrzení pro pojišťovny.

V případě, že se kemp z důvodu zhoršené pandemické situace neuskuteční, bude účastníkům vrácena zaplacená částka v plné výši. 

Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami a řádem kempu, se kterými se můžete seznámit v dokumentu níže či v záložce dokumenty na webu.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit telefonicky nebo emailem: info@juniorkemp.cz

Budeme se těšit na naše stálé účastníky i nové tváře!

Důležité dokumenty: