Všem ligovým hráčům kategorie elévů (2014 a 2013), mladších (2012 a 2011) starších žáků (2010 a 2009) a vášnivým sportovcům.

Florbal hraji aktivně na ligové úrovni (turnus 1 a 2)

Hráčům garantujeme v moderní hale s florbalovým povrchem 24 tréninkových florbalových hodin týdně a doplňkové tréninky zaměřené na pohybové dovednosti, rychlost, sílu, výbušnost, reakci, kompenzaci a regeneraci. Tréninky vedou licencování trenéři s mnohaletou praxí a přizpůsobují je potřebám mixu hráčů. Na hale je maximálně 26 hráčů, všichni tak mají dostatek prostoru. Odpolední program věnujeme týmovým pohybovým hrám a aktivitám, nechybí ani další nabídka sportů. Večery doplňují workshopy, video rozbory, fyzio sekce. Turnus 2 je vyhrazen pouze pro ligové registrované hráče.

Jsem sportovec / sportovkyně a florbal nehraji aktivně (pouze turnus 1)

Hraji závodně fotbal, hokej, basketbal, tenis nebo jiný sport a chtěl/a bych si vyzkoušet moderní a dynamický doplňkový sport. Dělám individuální sport a rád/a bych si vyzkoušela sport kolektivní. Junior kempu se účastní hned několik sportovců, kteří florbal nehrají pravidelně. Říká se, že sportovci jsou univerzální a zvládnout téměř všechny sporty. My to můžeme jen potvrdit. Na turnusu 1 je připravena jedna tréninková skupina právě pro tebe!

Junior florbal kempu se účastní fotbalisti, hokejisti, basketbalisti, pro které se florbal v létě stává doplňkovým sportem. Junior kemp není zdaleka jen o florbale, florbalové tréninky doplňují tréninky zaměřené na pohybové dovednosti, rychlost, sílu, výbušnost, reakci, kompenzaci a regeneraci.