Pořadatel kempu: Junior florbal, z. s.

Jsme parta zkušených trenérů, která dlouhodobě pravidelně organizuje florbalové akce pro dětí. Naše základnu účastníků každoročně doplňujeme o další zájemce. Máme nejen spoustu trenérských zkušeností, ale samozřejmě i ty hráčské, a to i na nejvyšší úrovni. Tomáš vede mládežnické kategorie od přípravky po starší žáky, Honza bojuje o účast ve florbalové superlize. Bohatou florbalovou historii mají i naši asistenti Na kempech jsme absolvovali již desítky florbalových turnusů.

Velkou část přihlášených dětí tvoří naši odchovanci z různých regionů a klubů, a to včetně instruktorů. Rádi mezi sebe přijmeme nové florbalové či sportovní nadšence, kteří s námi utvoří Junior tým.

Florbalový kemp vytváříme tak, abychom dětem umožnili zažít nejen zábavné a profesionálně vedené florbalové tréninky, ale i netradiční hry a soutěže vedoucí k rozvoji široké škály dovedností. Program sestavujeme dle našich zkušeností tak, aby vždy vyhovoval skladbě přihlášených účastníků.

V roce 2021 jsme také spustili rozvojové sportovně-florbalové minikempy pro mládež. Cílem minikempů je smysluplně využít volný čas, který děti jinak často tráví před obrazovkami, a zároveň přímou i nepřímou cestou umožnit dětem vyrůst jak po sportovní, tak osobnostní stránce.

www.minikempy.cz