Pořadatel kempu: Junior florbal, z. s.

Jsme parta trenérů a hráčů, kteří se společně již léta baví florbalem. Naši trenéři mají za sebou hráčské zkušenosti i na nejvyšší úrovni, ale především se již léta věnují dětem. Vedou mládežnické kategorie od přípravky po starší žáky, na kempech absolvovali desítky florbalových turnusů.

Část přihlášených dětí tvoří naši odchovanci z různých klubů, a to včetně instruktorů. Rádi mezi sebe přijmeme nové florbalové či sportovní nadšence, kteří s námi utvoří Junior tým 2021.

Florbalový kemp vytváříme tak, abychom dětem umožnili zažít nejen zábavné a profesionálně vedené florbalové tréninky, ale i netradiční hry a soutěže vedoucí k rozvoji široké škály dovedností. Program sestavujeme dle našich zkušeností tak, aby vyhovoval skladbě přihlášených účastníků.

V roce 2021 jsme také spustili rozvojové sportovně-florbalové kempy pro mládež. Cílem minikempů je smysluplně využít volný čas, který děti jinak často tráví před obrazovkami, a zároveň přímou i nepřímou cestou umožnit dětem vyrůst jak po sportovní, tak osobnostní stránce.

www.minikempy.cz