Naši účastníci: Tom

Odchovanec klubu FBS Olomouc a donedávna aktivní člen týmu mladších žáků, nezapomněl nic ze svých florbalových kouzel. Tom zapadl do Junior týmu nejen florbalově, ale hlavně díky své lidské stránce. Je vděčný za jakoukoliv aktivitu, do všeho jde na plno, s respektem k soupeři a pořádnou dávkou energie a důvtipu. Nejen díky tomu nakonec dokázal se svým týmem pozvednout pohár vítěze Meloun Cupu. S Marou a Samem vyhráli hlavně díky spolupráci, schopností se zastoupit, spolehnout se na sebe a hlavně si vzájemně důvěřovat. Florbal si na kempu vyloženě užíval, tak jsme zvědaví, jestli nakonec pauza od florbalu bude mít delšího trvání nebo ne. Každopádně je důležité, že je velice aktivní i v jiných oblastech a my mu přejeme, ať se vším baví tak, jako mezi mantinely.

Tome, co tě přivedlo k tomu, že jsi začal hrát florbal?

Hrával jsem často za barákem s kámošem, který florbal hrál, tak jsem začal taky. Hrál jsem tak 8 let za Olomouc, jenže postupně mě florbal přestával bavit, tak jsem cítil, že potřebuji změnu.

Začal jsi tak dělat jiný sport?

Jojo, teď pravidelně plavu a plánuji od příští sezóny začít s kanoistikou. Občas také chodím rybařit a rád trávím čas s rodinou.

Jak se ti líbilo na Junior kempu?

Užil jsem si vlastně úplně všechno, nezapomenutelná byla noční hra a fajn byla i třeba vodní bitva. Oproti jiným kempům je tu větší zábava.

Jaký máš florbalový a neflorbalový cíl?

Pokud bych hrál dál florbal, tak jen ten nejvyšší, chtěl bych se dostat do repre. Co se týče neflorbalových, chtěl bych třeba chytit pořádného tolstolobika nebo jesetera.