Naši účastníci: Štěpa

Štěpa je další z našich už legendárních účastníků, kteří jsou součástí našich kempů již celou řadu let. V kolektivu oblíben, sportem, především fotbalem, vyloženě žije, je pro každou srandu, a hlavně velkým srdcařem. Jeho zápal a energie je ohromná. Doufáme, že se jednou opravdu stane tím vysněným profesionálním fotbalistou nebo trenérem, a že ho k tomu budeme alespoň trochu inspirovat i nadále. Určitě k tomu má všechny předpoklady.

Ahoj Štěpi, vítám tě u naší série rozhovorů z Junior kempu 2021. Jak dlouho hraješ florbal?

Florbal hraji od 1. třídy, začal jsem chodit ve škole do florbalového kroužku. Doporučil mi ho kamarád, tak jsem to šel zkusit.

Primárně se věnuješ fotbalu, jak dlouho ho hraješ a za koho?

Fotbal hraji 6 let, svou kariéru jsem začínal v Doloplazech, ale nyní hraji za fotbalovou akademii YFTA Olomouc, kde se mi moc líbí a jsem tam zatím spokojený.

Junior kemp se uskutečnil letos poprvé, jak dlouho jsi se rozhodoval, jestli pojedeš?

Florbalových kempů jsem se účastnil s našimi trenéry Tomem a Honzou už dříve, takže letos jsem chtěl jet zase.

Jak jsi si užil kemp, co se ti líbilo?

Kemp jsem si moc užil, nejvíc se mi líbily florbalové tréninky a zápasy, kterých tu bylo opravdu hodně. Dále jsem si moc užíval odpolední programy, a také obědy a večeře v restauraci.

Máš v plánu se našeho kempu zúčastnit i příští rok?

Kemp jsem si moc užil, takže budu moc rád, když se budu moci zúčastnit i příští rok.

Jaký je tvůj největší sen?

Můj velký sen je hrát fotbal za tým v anglické Premier League, což je jedna z nejlepších světových lig. Můj další velký sen je být nejlepším fotbalistou na světě.