Junior florbal kemp pohledem trenérů

Děkujeme všem účastníkům historicky prvního florbalového Junior kempu v Budišově nad Budišovkou. Byli jste skvělí! 🙂 Podařilo se nám utvořit suprovou partu a vracíme se plní nezapomenutelných zážitků. Jak kemp viděli naši trenéři?

Tom: Kemp jsme si jeli především užít. Naším cílem bylo nabídnout pestrý program všem účastníkům, ať už těm, kteří hrají florbal závodně nebo těm, kteří jej berou spíše jako doplňkový sport. A to se nám snad povedlo 🙂 Účastníci fungovali skvěle, denně zvládali několik tréninkových hodin na hale i všeobecně-průpravný sportovní program. Doufáme, že se posunuli po sportovní i lidské stránce a především, že je program bavil a naučili se spoustu nového. Díky všem za účast a těším se za rok!

Honza: Před odjezdem do Budišova už jsme nedočkavě odpočítávali dny a hodiny do začátku kempu. Protože se jednalo o první budišovský ročník, očekávání byla opravdu veliká. Čekalo nás všechny úplně nové prostředí. Hned první den se však ukázalo, že nás čeká pohodový týden plný zábavy. Děti se sešly v úplně úžasné sestavě a všechny byly po celou dobu neskutečně šikovné, takže nebyl problém si celý týden užít a zároveň pořádně makat. Myslím si, že služby, kterých se nám v Budišově dostalo, nad míru splnily naše očekávání a už teď se těšíme na další ročník kempu.

Za společné zážitky děkují i asistenti Kuba s Davidem, kteří svou roli také zvládli s přehledem a byli trenérům i účastníkům oporou. Přejeme všem účastníkům hodně sportovních zážitků a těšíme se zase za rok!