Naši účastníci: Kuba

Skvělý univerzální hráč, pohodový parťák a týmový spoluhráč. Kuba toho s námi zažil již spoustu. Nechybí na žádné akci, vždy je v kolektivu oblíben. Vážíme si ho nejen pro jeho suprové florbalové dovednosti, ale hlavně pro jeho přátelskou povahu. Na hřišti zastane jakoukoliv pozici a vždy bojuje za společný cíl. I Kubu jsme vyzpovídali ohledně jeho nejen florbalovém života.

Kubi, pověz nám, kdy jsi začal hrát florbal a jak k tomu došlo?

K florbalu jsem se dostal ve druhé třídě v Doloplazech, když jsem se přihlásil do kroužku za svými kamarády. Na klubové úrovni jsem začal hrát v roce 2018 za FBC PŘEROV. Hraji za Přerov i nadále.

Zúčastnil jsi se řady různých prestižních turnajů, na kterých jste se dokonce dokázali umístit na medailových příčkách. O jaké turnaje šlo a jaké medaile jste zvládli posbírat?

Byl jsem na Prague Floorball Cupu 2020 tam jsme byli 3., na Moravian cupu v roce 2019 také 3. Stříbrné medaile jsme získali na Ostrava Cupu 2020 a ještě na velkém vánočním turnaji v Hodoníně 2019.

Wow, tak to už máš za sebou mnoho florbalových úspěchů 🙂 Jsi pravidelným účastníkem našich kempů. Co tě na nich baví?

Baví mě na nich, že tam naberu další zkušenosti, a že to není jenom o florbale a jsou tam i jiné aktivity. Chci se zúčastnit znovu, protože mě to hodně baví a naberu další zkušenosti a potkám nové kamarády.

Co očekáváš od kempu, který se letos uskuteční v Budišově?

Očekávám od kempu zase velkou zábavu!

Jaký je tvůj vysněný florbalový cíl?

Chtěl bych si zahrát superligu. Ještě bych chtěl vystudovat školu tělovýchovy a věnovat se trénování dětí.